صفحه اصلی/ تضمین بهترین قیمت و کیفیت

کلینیک کسب و کار ایرانیان تضمین بهترین قیمت و کیفیت

تضمین بهترین محصول :

ما تضمین می‌کنیم محصولات عرضه شده در سایت ما بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت نسبت به سایر محصولات در بازار را دارا می باشد. اگر پس از خرید متوجه شدید محصولی مشابه با شرایط یکسان و قیمتی پایین تر ارائه می شود می توانید درخواست استفاده از تضمین بهترین محصول را ارسال نمایید و پس از بررسی و تایید کارشناسان ما ، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت نمایید . هدف ما جلب رضایت شما و همکاری مستمر و بلند مدت می باشد و هیچگاه عوامل مالی نمی تواند مانع این هدف باشد.

شرایط استفاده :

با توجه به اینکه محصولات ما دانشی می باشند و قیاس و اندازه گیری کیفیت آن با دیگر محصولات کمی سخت است ولی نگران نباشید، چون توصیه ما به کارشناسانمان کسب رضایت شما و حل هر گونه نارضایتی می باشد. فقط کافی است دلایل کارشناسی و مستدل خود را برای ما ایمیل نمایید و نمونه محصول دیگر و اطلاعات قیمت و یا صورت حساب خرید خود را برای ما ارسال نمایید تا قابل بررسی باشد. مرجع مقایسه قیمت و کیفیت باید مراکز مجاز و وب‌ سایت دارای نماد اعتماد باشند و محصول مورد نظر در سایت یا مرکز مورد نظر برای فروش موجود باشد .

نحوه ارسال درخواست :

مدارک اشاره شده در ذیل را به ایمیل Info@itbc.ir ارسال نمایید .

1- ایمیل و فاکتور خرید محصول ما که دارای کد رهگیری می باشد .

2- اطلاعات محصول خریداری شده از سایت های دیگر شامل نمونه محصول و پیش فاکتور یا مستنداتی که قیمت را مشخص نماید.

3- در فروشگاه‌های اینترنتی، کافی‌ست آدرس اینترنتی فروشگاه و لینک صفحه محصول به آدرس ایمیل ذکر شده ارسال شود.

زمان ارسال درخواست :

درخواست خود را هر زمان مایل بودید بفرستید، هیچ نگران مدت زمان خرید و بررسی خود نباشید از زمان خرید، شما به مدت سه ماه فرصت دارید محصول را بررسی و با محصولات مشابه مقایسه کنید و اگر احساس کردید خرید بهتری می توانستید داشته باشید درخواست رسیدگی بهترین محصول را ارسال نمایید.

پاسخگویی :

در صورت ارسال ایمیل و گذشت هفت روز کاری از زمان درخواست تان و عدم دریافت پاسخ حتما با شماره تلفن 02188920184 تماس بگیرید.

یک خواهش :

هدف از قرار دادن تضمین کیفیت و قیمت ترویج فرهنگ مشتری مداری و کسب رضایت مشتری می باشد ،لطفا با نگاه برد برد به این رویکرد نگاه کنید و کمک نمایید تا به اهداف متعالی خودمان برسیم .