جستجو کن ...

آموزش و توسعه مدیران

با کارگاه های آموزشی کلینیک ایرانیان همراه شوید

navigate_next navigate_before

تست دیسک

تست دیسک DISC یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین تست های رفتاری در جهان است که کاربردهای وسیعی در حوزه های: فروش، رهبری،توسعه فردی،کانون های ارزیابی، جذب و استخدام، کارتیمی، تعارضات، تغییر، زوجین، دانش آموزی ، کوچینگ،ورزش،مد و عملکرد دارد. این تست تمایلات رفتاری شما را در چهار بعد اصلی : تسلط گرایی ، اثرگذاری ، ثبات گرایی و قانون گرایی ( وظیفه شناسی ) را می سنجد و در نهایت شما را دریکی از 15 الگوی رفتاری جای می دهد .

محصولات دیسک


برخی از مشتریان ما


کلینیک استعدادیابی و کسب و کار ایرانیان

کلینیک استعدادیابی و کسب و کار ایرانیان در سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است و در مدت کوتاهی با تکیه برتیم های بین رشته ای توانسته است بیش از 600 کارگاه در سطح کشور را طراحی و برنامه ریزی کرده است و علاوه بر خدمات گسترده ای که به سازمان های،بزرگ ،متوسط ، کوچک و استارتاپ ها در حوزه های کسب و کار، مدیریتی و توسعه ای ارائه کرده است. همچنین ده ها هزار نفر ازهم وطنان عزیز از خدمات و محصولات این کلینیک در سطح کشور و همچنین خارج از کشور استفاده کرده اند که جای بسی مباهات دارد .  کلینیک کسب و کار ایرانیان بعنوان یک مجموعه ای که فعالیت های تحقیقاتی و دانشی انجام می دهد از چندین پایان نامه تحقیقاتی در زمینه مدل رفتاری دیسک DISC حمایت کرده است و خود را متعلق به جامعه تحقیقاتی و علمی کشور می داند. این کلینیک در زمینه توسعه محصولات و خدمات بر خط با ماهیت بین رشته ای فعالیت دارد . شعار این مجموعه "ما با دانش به شما خدمت می کنیم".

تست دیسک

تست دیسک DISC یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین تست های رفتاری در جهان است . این تست تمایلات رفتاری شما را در چهار بعد اصلی : تسلط گرایی ، اثرگذاری ، ثبات گرایی و قانون گرایی ( وظیفه شناسی ) را می سنجد و در نهایت شما را دریکی از 15 الگوی رفتاری جای می دهد . هریک از مدل های رفتاری دارای نقاط قوت و نقاط قابل بهبودی هستند و هیچ برتری نسبت به دیگر الگوها وجود ندارد . ولیکن برخی از الگوهای رفتاری برای بعضی از مشاغل مناسب تر هستند که در گزارش شما مشخص شده است . در کشور ایران نیز همگام با کشورهای پیش رو ده ها هزار نفر این آزمون را انجام داده اند و تغییرات مثبتی را از طریق شناخت و آگاهی از مدل رفتاری خود در زندگی خود تجربه کرده اند .مدل دیسک اکنون در بیشتر سازمان های پیش رو در کشور توسط تیم تخصصی کلینیک کسب و کار ایرانیان برگزار شده است. مدل دیسک در زمینه های : فروش ، رهبری ، جذب و استخدام ،کانون های ارزیابی ،کوچینگ ، توسعه فردی ، انتخاب رشته تحصیلی و شغل ، دانش آموزان ، ازدواج ، مذاکره و ارتباطات ، تشکیل تیم های کاری ، پیدا کردن شریک تجاری مناسب ، تغییرات ، تعارضات و چالش ها، ورزش ، مد ، کاربرد دارد.

کتاب مدل جهانی دیسک DISC

کتاب مدل جهانی دیسک که تالیف تیم کلینیک کسب و کار ایرانیان می باشد در اوایل سال 1395 به بازار عرضه شد و مورد استقابل مدیران ارشد سازمان ها و سایر متخصصین ، مشاورین و خانواده ها قرار گرفت و هزاران جلد از این کتاب در مدت کوتاهی بفروش رسید و حتی بعنوان هدیه ای به ایرانیان خارج از کشور پیشنهاد و توصیه شد . این کتاب حاصل 5 سال مطالعات و تجربیات تیم تحقیقاتی کلینیک کسب و کار ایرانیان است که علاوه بر طرح موضاعت علمی دیسک به کاربردهای آن و همچنین حوزه های بهبود تیپ های رفتاری همراه با مثال های کاربردی ارائه شده است .

آموزش و توسعه مدیران

کلینیک کسب و کار ایرانیان تا کنون بیش از 600 کارگاه دیسک در کشور برای مدیران ارشد سازمان ها ، کارکنان و خانواده ها برگزار کرده است . همچنین این کلینیک دوره های فروش با مدل دیسک ، تیم سازی با مدل دیسک ، ارتباطات و مذاکره با مدل دیسک ، دیسک و خانواده ، دیسک و رهبری و پکیج عمومی 16 ساعته دیسک را برگزار می کند . علاوه بر این تیم کلینیک کسب و کار ایرانیان دوره های ، تربیت مربی ، کوچینگ ، تصمیم گیری ، هوش هیجانی ، رهبری را برای سازمان ها برگزار می کند.

جذب و استخدام

تیم تخصصی کلینیک کسب و کار ایرانیان به بسیاری از سازمان های بزرگ ، متوسط و کوچک خدمات جذب و استخدام ارائه کرده است. که در این میان می توان به شرکت مپنا توگا ، مپنا لوکومتیو ، شرکت لیو ، شرکت تامین سرمایه بانک ملت ، شرکت تچرادارو ، شرکت تجهیزات پزشکی شپکو و ... اشاره کرد.

کانون ارزیابی

کلینیک کسب و کار ایرانیان تا کنون توانسته است در کانون های ارزیابی به شکل همکار حضور داشته باشد و از محصولات و خدمات این کلینیک در کانون های ارزیابی دولتی و خصوصی استفاده شده است . متخصصین بین رشته ای کلینیک کسب و کار ایرانیان آمادگی حضور و ارائه خدمات به کانون های ارزیابی هستند .

پرفروش ترین محصولات

- 70%

تست هوش چندگانه گاردنر

۳۰,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰ تومان
- 70%

تست سنجش میزان کوچ پذیری CAT

۵۰,۰۰۰ تومان۱۵,۰۰۰ تومان
- 70%

تست اس سی ال ۹۰ بازنگری شده SCL90-R با گزارش ...

۴۰,۰۰۰ تومان۱۲,۰۰۰ تومان
- 70%

پرسشنامه NEO

۳۰,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰ تومان
- 70%

تست هوش هیجانی EI/EQ با گزارش کامل

۶۰,۰۰۰ تومان۱۸,۰۰۰ تومان
- 70%

گزارش بازخورد Self LPI

۸۰,۰۰۰ تومان۲۴,۰۰۰ تومان
- 70%

گزارش MBTI

۲۰,۰۰۰ تومان۶,۰۰۰ تومان
- 70%

تست مزاج با گزارش کامل

۳۰,۰۰۰ تومان۹,۰۰۰ تومان
- 70%

تست دیسک

۹۹,۰۰۰ تومان۳۰,۰۰۰ تومان

آخرین مطالب

وو

امید شجاعی - فوریه 28, 2018 - بدون دیدگاه

مم

امید شجاعی - فوریه 28, 2018 - بدون دیدگاه

ه

تت

امید شجاعی - فوریه 28, 2018 - بدون دیدگاه

کار کردن با افراد، همکاران، دوستان و حتی کارفرمایان و مدیرانی که به صحبتهای ما گوش نمی کنند، یک چالش محسوب می شود. اینکه همکاران شما صحبتهای ...

ا

امید شجاعی - فوریه 28, 2018 - بدون دیدگاه

عنوان شغلی همه دارایی شما نیست اما اهمیت زیادی هم دارد. وقتی موقعیت شغلی جدیدی دریافت می کنید یا در زمینه شغلی مشابهی که برای مدتی کار ...

تا

امید شجاعی - فوریه 28, 2018 - بدون دیدگاه

در این بخش به تشریح تیپ های شخصیتی خروجی تست شخصیت مایر- بریگز MBTI پرداخته می شود. لذا توصیه می شود قبل از مشاهده تحلیل ها در ...